Медичний центр «ОРТОПЕДІЯ»
ІН'ЄКЦІЇ
В СУГЛОБИ

МЦ «ОРТОПЕДІЯ»

Фантастичні новини від Медичного центру "Ортопедія"! Наші ортопедичні хірурги розробили проривний метод лікування остеоартриту тазостегнових суглобів.


Остеоартрит може викликати сильний біль та обмеженість рухів у тазостегнових суглобах, ускладнюючи повсякденні справи для постраждалих. Але не біда! Наша команда досвідчених ортопедичних хірургів тут, щоб надати інноваційні рішення та полегшити страждання пацієнтів від цього стану. Внутрішньосуглобова ін'єкція виконується лише професіоналами з багаторічним досвідом роботи та відповідною кваліфікацією.


Ми з гордістю представляємо мінімально інвазивний метод лікування, який включає в себе внутрішньосуглобові ін'єкції рідких імплантів у тазостегнові суглоби. Ці імпланти складаються з гіалуронової кислоти, пластинок, що багаті тромбоцитами (PRP) і інших ефективних речовин. Внутрішньосуглобові ін'єкції гіалуронової кислоти спрямовані на змащення, амортизацію та відновлення пошкодженої хрящової тканини з наступним зняттям болю та покращенням функції суглобів.


Те, що робить цей метод лікування ще більш вражаючим, це його нехірургічний характер. Пацієнти можуть відчути значне полегшення та покращену рухливість, не звертаючись до інтрузивних хірургічних процедур.


У Медичному центрі "Ортопедія" ми розуміємо, що потреби кожного пацієнта унікальні. Тому наші досвідчені хірурги розробляють індивідуальні плани лікування, враховуючи специфічні вимоги, щоб забезпечити максимальний успіх у кожному клінічному випадку при проведенні процеду ін'єкції в суглоби.

Заповніть форму для запису на консультацію

© Всі права захищені.
МЦ «ОРТОПЕДІЯ»