Медичний центр «ОРТОПЕДІЯ»
СТРУКТУРНА
ОСТЕОПАТІЯ

МЦ «ОРТОПЕДІЯ»

Структурна остеопатія - це метод, заснований на ідеї, що здоров'я організму залежить від гармонійної роботи всіх його структур і систем. Цей підхід до лікування і оздоровлення органів і тканин базується на принципах, розроблених на початку XX століття американським остеопатом Ендрю Тейлором Стіллом.


Структурна остеопатія базується на припущенні, що багато захворювань і болісних станів пов'язані з порушенням загальної рівноваги і дисбалансом в структурах організму. Лікар-структурний остеопат прагне відновити гармонію тіла і стимулювати його природні здатності до самовідновлення.


Остеопатичний підхід до лікування базується на тому, що структура і функція тісно пов'язані одна з одною. Коли структури тіла, такі як кістки, суглоби, м'язи і органи, знаходяться в оптимальному положенні, вони можуть функціонувати більш ефективно, що сприяє відновленню і підтриманню здоров'я.


Остеопат використовує різні методи для корекції структурних порушень. Це може включати м'які техніки мануальної корекції, такі як м'які розтяжки, маніпуляції і маніпуляції хребтом. Залежно від особливостей кожного пацієнта, остеопат також може застосовувати техніки реабілітації, масажу і фізіотерапії.


Структурна остеопатія може бути корисною для широкого спектра захворювань і станів, включаючи болі у спині, шиї, головні болі, м'язові дисбаланси, перекоси таза, грудного і шийного відділів хребта, травми, постравматичні стани, артрити, артрози 1,2,3 степені, що супроводжується больовим синдромом, та статико-динамічними порушеннями, сколіози у дітей та плоскоступневісь.

Заповніть форму для запису на консультацію

© Всі права захищені.
МЦ «ОРТОПЕДІЯ»